Artikel
Uitslagen Aalden Rondomme 2020

Jongens t/m 7 jaar 1 kilometer:

1. Max Vennik (Emmen)                            
2. Thomas Meems (Aalden)
3. Twan Vos (Grolloo)

Meisjes t/m 7 jaar 1 kilometer:
1. Milou Deenen (Rolde)
2. Noa Ellen (Aalden)
3. Sophie Gils (Beilen)

 

Jongens t/m 9 jaar 2 kilometer:
1. Jorrit Riemeijer (Nieuwe Pekela)
2. Ferre Beukers (Zweeloo)
3. Roar Scholing (Meppen)

 

Meisjes t/m 9 jaar 2 kilometer:
1. Britt Schiphouwer (Benneveld)
2. Emma Deenen (Rolde)
3. Amy Rotgers (Aalden)

Jongens 10 t/m 12 jaar 2 kilometer:
1. Tom van Ruiten (Aalden)
2. Joep van Ruiten (Aalden)
3. Lars Adema (Aalden)
Meisjes 10 t/m 12 jaar 2 kilometer:
1. Meike Hahn (Meppen)
2. Kiki Beukers (Zweeloo)
3. Annemijn Schouten (Meppen)

 

Mannen t/m 39 jaar 6,5 kilometer:
1. Richard Speelman (Aalden)                  
2. Marco Bosma (Drachten)
3. Nick van der Weide (Elim)


Vrouwen t/m 39 jaar 6,5 kilometer:
1. Naomi Arends (Emmen)
2. Ilona Joesten (Amersfoort)
3. Valerie Joesten (Amersfoort)

Evenals vorig jaar was Emma Jalving weer de snelste plaatselijke deelneemster op de 6,5 kilometer.

 

Mannen 40+ 6,5 kilometer:
1. Tom van Tellingen (Zwolle)
2. Jos Rijblijwijs (Emmen)
3. Heinz Stroeve (Emlichheim)

Vrouwen 40+ 6,5 kilometer:
1. Claudia van Tellingen (Zwolle)
2. Alie van Wijk (Emmen)
3. Gisela Reinders en Margriet Hingstman (Benneveld)

Mannen t/m 39 jaar 10 kilometer:
1. Richard Prakken (Aalden)
2. Floran Spijkers (Nieuw-Dordrecht)
3. Arjan Espeldoorn (Klazienaveen)

 

Vrouwen t/m 39 jaar 10 kilometer:
1. Eline Glas (Erm)                                    * nieuw parcoursrecord: 37:58
2. Corien Wegkamp (Twist)
3. Evelien Klasens (Meppen)

Snelste plaatselijke deelneemster op de 10 kilometer: Evelien Klasens


Mannen 40+ 10 kilometer:
1. Merwin Dollison (Winschoten)
2. Martijn Croon (Coevorden)
3. Ignas Dummer (Assen)

Vrouwen 40+ 10 kilometer:
1. Laura Batterink (Westerbork)
2. Henriette Pepels (Beilen)
3. Iris Dahler (Hoogeveen)

 

Vrouwen G-loop 1 kilometer:
1. Carolien Postma (Coevorden)
2. Cherique Stoel (Coevorden)
3. Sandra Benjamins (Coevorden)
Mannen G-loop 1 kilometer:
1. Remy van Zundert (Coevorden)
2. Harron Dekker (Zweeloo)
3. Jurgen Nijenbanning (Dalen)

Oes Eig'n Kraantien d.d. 14 januari 2020

 

 

 

 

Plaats reactie

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden reacties niet te publiceren, indien de redactie meent dat deze reactie onnodig kwetsend is of beledigende inhoud bevat.

Beveiligingscode
Vernieuwen

Zoeken in de site

Sportnieuws

Ruud Nijman (20) keert bij vv Sweel terug op het oude nest

Ruud Nijman (20) keert bij vv Sweel terug op het oude nest.Ruud Nijman keert dit seizoen terug op het oude nest. Na een avontuur bij DZOH en Drenthina staat de bel...

dinsdag, 4 augustus 2020

Lees verder

Streekderby Sweel - Sleen blijft toch in ere....!

De streekderby tussen Sweel en Sleen blijft toch in ere….de beide hoofdmachten treffen elkaar op zondag 6 september a.s. in de voorronde van het noordelijk districtsbekertoernooi. Dat heeft de loting uitgewe...

dinsdag, 28 juli 2020

Lees verder

Jarno Rotgers over competitie-indeling:

“Onbekend maakt onbemind, maar we treden het avontuur in de 3e klasse D met open vizier tegemoet” Het is een kleine domper op de feestvreugde, want Jarno Rotgers heeft de competitie-i...

dinsdag, 14 juli 2020

Lees verder
Willekeurige foto