Artikel
Uitslagen Aalden Rondomme 2020

Jongens t/m 7 jaar 1 kilometer:

1. Max Vennik (Emmen)                            
2. Thomas Meems (Aalden)
3. Twan Vos (Grolloo)

Meisjes t/m 7 jaar 1 kilometer:
1. Milou Deenen (Rolde)
2. Noa Ellen (Aalden)
3. Sophie Gils (Beilen)

 

Jongens t/m 9 jaar 2 kilometer:
1. Jorrit Riemeijer (Nieuwe Pekela)
2. Ferre Beukers (Zweeloo)
3. Roar Scholing (Meppen)

 

Meisjes t/m 9 jaar 2 kilometer:
1. Britt Schiphouwer (Benneveld)
2. Emma Deenen (Rolde)
3. Amy Rotgers (Aalden)

Jongens 10 t/m 12 jaar 2 kilometer:
1. Tom van Ruiten (Aalden)
2. Joep van Ruiten (Aalden)
3. Lars Adema (Aalden)
Meisjes 10 t/m 12 jaar 2 kilometer:
1. Meike Hahn (Meppen)
2. Kiki Beukers (Zweeloo)
3. Annemijn Schouten (Meppen)

 

Mannen t/m 39 jaar 6,5 kilometer:
1. Richard Speelman (Aalden)                  
2. Marco Bosma (Drachten)
3. Nick van der Weide (Elim)


Vrouwen t/m 39 jaar 6,5 kilometer:
1. Naomi Arends (Emmen)
2. Ilona Joesten (Amersfoort)
3. Valerie Joesten (Amersfoort)

Evenals vorig jaar was Emma Jalving weer de snelste plaatselijke deelneemster op de 6,5 kilometer.

 

Mannen 40+ 6,5 kilometer:
1. Tom van Tellingen (Zwolle)
2. Jos Rijblijwijs (Emmen)
3. Heinz Stroeve (Emlichheim)

Vrouwen 40+ 6,5 kilometer:
1. Claudia van Tellingen (Zwolle)
2. Alie van Wijk (Emmen)
3. Gisela Reinders en Margriet Hingstman (Benneveld)

Mannen t/m 39 jaar 10 kilometer:
1. Richard Prakken (Aalden)
2. Floran Spijkers (Nieuw-Dordrecht)
3. Arjan Espeldoorn (Klazienaveen)

 

Vrouwen t/m 39 jaar 10 kilometer:
1. Eline Glas (Erm)                                    * nieuw parcoursrecord: 37:58
2. Corien Wegkamp (Twist)
3. Evelien Klasens (Meppen)

Snelste plaatselijke deelneemster op de 10 kilometer: Evelien Klasens


Mannen 40+ 10 kilometer:
1. Merwin Dollison (Winschoten)
2. Martijn Croon (Coevorden)
3. Ignas Dummer (Assen)

Vrouwen 40+ 10 kilometer:
1. Laura Batterink (Westerbork)
2. Henriette Pepels (Beilen)
3. Iris Dahler (Hoogeveen)

 

Vrouwen G-loop 1 kilometer:
1. Carolien Postma (Coevorden)
2. Cherique Stoel (Coevorden)
3. Sandra Benjamins (Coevorden)
Mannen G-loop 1 kilometer:
1. Remy van Zundert (Coevorden)
2. Harron Dekker (Zweeloo)
3. Jurgen Nijenbanning (Dalen)

Oes Eig'n Kraantien d.d. 14 januari 2020

 

 

 

 

Plaats reactie

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden reacties niet te publiceren, indien de redactie meent dat deze reactie onnodig kwetsend is of beledigende inhoud bevat.

Beveiligingscode
Vernieuwen

Zoeken in de site

Sportnieuws

Terugblik op een fantastische editie!

De 14e editie van Aalden Rondomme was weer een geweldig loopfeest en dat met – voor een winterklassieker - bijna ideale omstandigheden voor hardlop...

dinsdag, 14 januari 2020

Lees verder

Sponsoren en vrijwilligers Aalden Rondomme bedankt

Mede dankzij de hulp van onze sponsoren en vrijwilligers is de 14e  editie van Aalden Rondomme wederom een groot succes geworden, namens organisatie en alle deelnemers bed...

dinsdag, 14 januari 2020

Lees verder

Uitslagen Aalden Rondomme 2020

Jongens t/m 7 jaar 1 kilometer: 1. Max Vennik (Emmen)                             2. Thomas Meems (Aalden) 3. Twan Vos (Gr...

dinsdag, 14 januari 2020

Lees verder
Willekeurige foto