
'Ik was wel even verbouwereerd toen ik VI opensloeg, want ik wist van niets. Meestal zie je grote voetbalsterren in het weekblad staan en nu stond ik opeens zelf in het middelpunt van de belangstelling. Ik vond het echter wel hartstikke leuk dat ik in Voetbal International werd geportretteerd. Voetbal is al van jongs af aan mijn lust en mijn leven. Het is mijn grote passie. VKW uit Westerbork is altijd mijn club geweest en ook ZBC draag ik een warm hart toe.'
Tijms speelde vanaf zijn 18e jaar vele jaren in de hoofdmacht van VKW en de liefde voor de ploeg uit Westerbork zit diep. Nog steeds mist hij vrijwel geen thuis- en uitwedstrijd van de naar 3e klasse gedegradeerde Westerborkers. Meer dan tien jaar was hij voorzitter van de supportersvereniging van VKW en heeft op velerlei terrein zijn steentje bijgedragen aan de groei en bloei van de club.
Moet Tijms op 't Alterbarg op een schommel plaatsnemen, bij VKW staat een echte tribune tot zijn beschikking. Daar heeft hij als voorzitter van de supportersclub zijn steentje letterlijk en figuurlijk aan bijgedragen. Wigbolt Tijms, die beroepsmatig naam en faam maakte als auteur van talrijke wetenschappelijke boeken, heeft naast voetbal ook lezen en wandelen als één van de grootste hobby's.
Bron: Coevorden HuisAanHuis
Bijschrift foto: Wigbolt Tijms is al jarenlang een enorm trouw supporter van VKW, maar zeker ook van ZBC. Bij gebrek aan een tribune op 't Alterbarg, neemt Tijms plaats op de schommel van de speeltuin. (Foto: Rudy Leukfeldt)