Het WJD WK-feest in de kantine op sportpark 't Alterbarg is zaterdagmiddag zeer succesvol verlopen. Het was weer een typische activiteit van de Werkgroep Jongerendag: voor en door de jongeren! En dat is goed gelukt, er waren veel kinderen die op het puntje van hun stoel de wedstrijd volgden. Luid gejuich bij de 1-0 van Wesley Snijder én uiteraard opluchting en dolle vreugde na het eindsignaal! Er waren ongeveer 80 voetbalvrienden uitgedost in Oranjekleding naar de kantine gekomen. Alles bijelkaar een zeer geslaagde WJD-middag!
Bijschrift foto: Laurens Brouwer en Thomas Kamman werden zaterdagmiddag de winnaars van Zweeler Kampioenschap Latje Schieten. (Foto: Marjan Koopman)
Bijschrift foto: Best geklede Oranje-supporter was Henk-Willo Tappel. (Foto Marjan Koopman)
Bijschrift foto: De stemming was zaterdagmiddag opperbest bij de enthousaste Oranje-supporters uit Zweeloo. (Foto: Marjan Koopman)
Informatie
Zweeloo-digitaal is een initiatief van en voor inwoners uit de regio Zweeloo en omstreken en voor iedereen die interesse heeft in de regio. Het is een niet-commerciële website. Als u aanvullingen, tips of journalistieke inbreng heeft ontvangen wij die graag. Wij kunnen onze website daar weer mee verbeteren. Rechts hiervan kunt u het Contactformulier openen.