Zondag 7 september 2025 vindt de inmiddels achtste editie van de Zwembad Zweeloo Cross Triathlon plaats.
Een sportief én gezellig evenement voor jong en oud, in en rondom het sfeervolle zwembad van Zweeloo.
De cross triathlon is recreatief van opzet en daardoor uitermate geschikt voor zowel beginnende sporters als fanatieke triatleten. De één doet mee om kennis te maken met deze uitdagende sport, de ander om zijn of haar grenzen te verleggen en een scherpe tijd neer te zetten. Iedereen is welkom!
De deelnemers starten met zwemmen in het 25-meterbad van Zwembad Zweeloo, waarna ze op de mountainbike een prachtig parcours van 5 kilometer volgen door Aalden en het beekdal van de Aelderstroom. Als afsluiting volgt een crossloop van 2,5 kilometer over deels onverharde paden. Voor de jongste deelnemers is er een aangepaste Kids Triathlon met kortere afstanden en een kindvriendelijk parcours.
Tijdschema (onder voorbehoud):
- 11.00 uur: 1/8 Triathlon (500 m zwemmen, 20 km fietsen, 5 km lopen)
- 12.00 uur: 1/8 Triathlon Estafette
- 12.30 uur: 1/16 Triathlon (250 m zwemmen, 10 km fietsen, 2,5 km lopen)
- 13.00 uur: 1/16 Triathlon Estafette
- 14.00 uur: Kids Triathlon (t/m 12 jaar - 75 m zwemmen, 3 km fietsen, 950 m lopen)
Inschrijfgelden variëren van € 7,50 (kids) tot € 45,- (1/8e estafette) en inschrijven kan uitsluitend online via: 👉 www.crosstriatlonzweeloo.nl of via onderstaande QR-code
Oes Eig'n Kraantien