Artikel
Creannetta laat passie voor bloemen en Aalden niet los

Willem en Annetta Grevenstuk laten hun passie voor bloemen en planten niet los. Vanaf komende zaterdag staat hun nieuwe bloemenwagen – met een mooi en compleet assortiment - op het Korenhofplein in Aalden.

Op dinsdag, woensdag en zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur is het team van Creannetta voortaan wekelijks paraat en kunnen de klanten uit Aalden en omstreken er terecht voor een mooi en vers assortiment bloemen en planten.

Voor trouw-, rouw- en ander bijzonder bloemwerk zijn Willem en Annetta ook bereikbaar op 0591 - 222595.

Oes Eig'n Kraantien d.d. 3 november 2020

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto