Artikel
Dorcas voedselactie 1 - 8 november
Dit jaar bestaat de Dorcas voedselactie 25 jaar, een mooi moment om bij stil te staan.Ook in Aalden/Zweeloo doen wij al jaren mee om in de maand november voedselpakketten in te zamelen voor arme mensen in Oost-Europa.

Door het Coronavirus wordt de inzamelingsactie echter anders georganiseerd dan u van ons gewend bent.De veiligheid van de mensen staat voorop en in de huidige vorm lopen we te veel risico, omdat er veel contact nodig is.We willen echter de mensen in Oost-Europa niet vergeten. Daarom vragen we aan u, als u deze actie ook dit jaar wilt ondersteunen, om geld te doneren voor een voedselpakket dat ter plaatse kan worden besteed.U kunt dit doen door het geld over te maken naar het speciale rekeningnummer van Dorcas: NL04 RABO 0106 2500 00, t.n.v. Dorcas in Almere o.v.v. Voedselactie.

Met elkaar hopen we dat we volgend jaar weer op de oude manier onze blikken, pakken, flessen enz bij de kerk in kunnen inleveren.

Mocht u nog vragen hebben over de actie van dit jaar dan kunt u ons bereiken via onderstaande telefoonnummers.

Met vriendelijke groet,

Anja Feunekes, tel: 371939  – Mini van der Kooi , tel: 372136 -   Henriëtte Bos, tel: 371663.                                                                                                     

Wilt u meer informatie over de Dorcas voedselactie dan kunt u deze nalezen op hun website: https://dorcas.nl/voedselactie

Oes Eig'n Kraantien d.d. 3 november 2020

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto