Artikel
Corona ook verantwoordelijk voor Duofiets-loos jaar in Zweeloo

Ook voor de werkgroep Duofietsen Zweeloo is het een bijzonder jaar geworden, 2020. Een jaar dat men niet snel zal vergeten, want het gaat als een duofiets-loos jaar de boeken in. En dat terwijl men zich zo verheugde op vele honderden kilometers fietsplezier door de mooie omgeving.

Door het steeds toenemend aantal corona-besmettingen en de maatregelen daartegen voelden het bestuur en de werkgroep zich echter verplicht om voorlopig te stoppen met de duofiets-ritten. “Dit jaar was het simpelweg niet verantwoord om met de duofiets op pad te gaan, omdat de fietsers schouder aan schouder zitten. We willen geen enkel risico lopen en daarom hebben we ook geen alternatieven - zoals spatschermen - onderzocht."

De wekelijkse ontspannende uitstapjes werden wel bijzonder gemist en daarom werden de deelnemers en vrijwilligers afgelopen week - met dank aan een bijdrage van Coop Weggen - verrast met een kleine attentie.

Bestuur en werkgroep Duofietsen wensen iedereen fijne feestdagen en een gezond 2021.

Mevrouw Abbing uit Aalden ontvangt haar presentje van voorzitter Henk Askes van Duofietsen Zweeloo.

Oes Eig'n Kraantien d.d. 1 december 2020

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto