Artikel
Geen lichtjesavond 2020

Nieuws van uitvaarvereniging De Laatste Eer Zweeloo e.o. Door de maatregelen die de RIVM heeft gesteld om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, kan de lichtjesavond dit jaar helaas niet plaatsvinden.

Het coronavirus is nog steeds in Nederland en ook onze uitvaartvereniging heeft maatregelen genomen. Dit maakt het helaas onmogelijk om op gebruikelijke wijze afscheid te nemen van de overledenen. De condoleances kunnen wel, op aangepaste wijze, plaatsvinden. De uitvaarten dienen in kleinere vorm plaats te vinden.

Wat niet veranderd is dat de uitvaartvereniging de uitvaart voor u regelt. Uitgevoerd door onze medewerkers die u persoonlijk begeleiden, voor, tijdens en na de uitvaart. Hierbij houden wij ons aan de richtlijnen van het RIVM.

Voor vragen of meer informatie kunt u kijken op onze website www.uitvaartvereningingZweeloo.nl of contact met ons opnemen. (Jans Pronk 0591 371812)

vriendelijke groet, bestuur De Laatste Eer Zweeloo e.o.

Oes Eig'n Kraantien d.d. 8 december 2020

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto