Artikel
Geplande Kerstavondwandeling van 24 december gaat niet door

Beide kerken organiseren wel online Kerstavonddienst vanaf 19.30 uur. In de vorige editie van O.E.K. stond de uitnodiging van beide kerken voor de Kerstavondwandeling, die in plaats zou komen van de Kerstnachtdienst.

De actualiteit heeft ons echter ingehaald. Door de afgekondigde lockdown kunnen we de Kerstavondwandeling niet in de gewenste setting organiseren. Als voorbereidingsgroep hebben we dan ook besloten om deze wandeling NIET door te laten gaan.

Daarvoor in de plaats komt er in aangepaste vorm toch een Kerstavonddienst. Deze wordt om 19.30 uur vanuit de kerk in Aalden online door beide kerken via de kerkomroep uitgezonden.

Kerstwensboom
Wat natuurlijk wel mogelijk blijft, is de kerstbal - die vorige week in O.E.K. is afgedrukt - in te kleuren en/of een kerstwens op te schrijven. De papieren kerstbal mag in de brievenbus van de kerk worden gedeponeerd, Kerkstraat 16; deze zal dan worden geplastificeerd en opgehangen. Deze kerstbal mag natuurlijk ook zelf in de Kerstwensboom worden gehangen.

Oes Eig'n Kraantien d.d. 22 december 2020

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto