Artikel
Meppenaren hangen wensen in de boom

Kerstmis en Oud & Nieuw vieren we in de hardste lockdown tot dusverre. Drukke kerstdiners en borrels met het huis vol familie en vrienden waren niet aan de orde en ook Oud & Nieuw verloopt heel anders dan normaal.

Wat wel kan en mag is even lekker een frisse neus halen. Dan is de kerstwensboom op de inrit bij De Mepperdennen in Meppen een heel mooie bestemming. Twee Meppenaren namen dit initiatief en het kreeg direct een warm onthaal. Een nobel streven, want je moet juist in deze tijd aan elkaar denken.

Het is een boom waar alle inwoners hun kerst- en nieuwjaarswensen met elkaar kunnen delen. Laat een wens achter in de boom in de vorm van een gedicht, kerstwens of kleurrijke versiering. Dat kan nog tot 6 januari.

@ Wenskaartjes en schrijfgerei liggen bij de wensboom

Oes Eig'n Kraantien d.d. 29 december 2020

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto