Artikel
Uitstekende recensie voor groenploeg AZC
In één van de vorige edities van O.E.K. viel mijn oog op een advertentie van de bewoners van het AZC in Aalden, met het aanbod om blad in de tuinen te ruimen. Omdat mijn man en ik niet meer zo goed ter been zijn, heb ik gereageerd. Precies op de afgesproken tijd komt er een ploeg ons erf op en inventariseert wat er zoal moet gebeuren. Twee werklieden – die de leiding over het groepje hebben - vroegen mij welke werkzaamheden op en rond het erf van ons woonhuis gewenst zijn en moeten worden uitgevoerd.

Na een korte uitleg van ons gaat de ploeg met eigen gereedschap aan het werk. We waren direct onder de indruk van de nijvere en enthousiaste aanpak van deze groep. Serieuze en harde werkers. De sfeer in de groep was bovendien heel goed, zowel onderling als naar ons. Een echt deskundig team, die je best aan het werk kunt hebben op je erf.

Toen de klus geklaard was namen we afscheid, maar ze mogen wat ons betreft zeker nog een keer weer langskomen. Alle lof!

Bert en Etty 

Note: Voor het bladvrij maken van uw tuin kunt u contact opnemen met het AZC Zweeloo  06 - 11 76 00 51 (bellen of appen is beide mogelijk). Graag op doordeweekse dagen van 8:00 tot 16:00 uur. Dit geldt ook voor het melden van zwerfvuil.

Oes Eig'n Kraantien d.d. 12 januari 2021

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto