Artikel
C.b.s. De Schutse hoopt op bijdrage ....
.... Dorpsbudget Aalden voor realiseren nieuw schoolplein. Al geruime tijd is de Schoolpleincommissie van c.b.s. De Schutse - bestaande uit een aantal ouders, ondersteund door professionals vanuit de schoolorganisatie en uit de buurt - bezig om een plan te maken dat moet leiden tot een volledige herziening van het huidige schoolplein.

Kenmerkend voor het nieuwe schoolplein moeten de volgende begrippen zijn: bewegend leren, onderzoekend leren en ontdekkend leren. Het huidige schoolplein is niet voldoende toegerust om invulling aan deze drie thema's te geven. Dus is het tijd voor verandering en vernieuwing!


Volop mogelijkheden
"Samen met de kinderen van onze school en hun ouders is er gekeken naar de wensen en mogelijkheden. We zijn in gesprek met verschillende leveranciers om te kijken wat er gerealiseerd kan worden voor ons schoolplein", zegt voorzitter Harma Stevens. Ook hebben er gesprekken plaatsgevonden met de andere gebruikers van de Aeldermeent, "Ook zij kunnen en zullen gebruik gaan maken van het nieuwe schoolplein. Kinderen de mogelijkheid geven om te kunnen spelen, te kunnen ontdekken en de fantasie te prikkelen; het is toch geweldig als dit gerealiseerd kan worden?"


Mooie bijdrage
Daarom heeft de schoolpleincommissie ook de aanvraag gedaan bij Dorpsbelangen en hoopt Harma Stevens dat er ook zeker een mooie bijdrage vanuit het Dorpsbudget gerealiseerd kan worden. “Gezien de huidige tussenstand van het aantal stemmen moet dit vast goed komen!”
Oes Eig'n Kraantien d.d. 9 februari 2021
 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto