Artikel
Glasvezelnetwerk

Beste omwonenden, Woensdag 10 maart wordt in uw buurt de wijkcentrale voor het glasvezelnetwerk (de “Pop”) op zijn plaats gezet. Deze wijkcentrale komt naast de garageboxen aan de Jan Mensinghstraat (naast nr 6A).

Normaal gesproken nodigt Glasvezel Zuidenveld de omwonenden van een nieuwe Pop en de vrijwilligers van de stichting Glasvezel Zuidenveld altijd uit om de plaatsing van zo’n nieuwe wijkcentrale bij te wonen en samen met ons te vieren met een warm drankje en wat lekkers.  

U begrijpt dat van zo’n feestelijke bijeenkomst nu geen sprake kan zijn. Daarom laten wij het deze keer bij enkel deze brief waarin wij u op de hoogte brengen van onze activiteiten in uw buurt. Laten we met z’n allen nog even volhouden en thuisblijven als dat kan om anderen, die kwetsbaarder zijn dan wijzelf, tegen het virus te beschermen.

Op dit moment ervaren we allemaal het belang van goede internetverbindingen voor thuis werken en leren en voor onze broodnodige onderlinge contacten. Glasvezel Zuidenveld doet er alles aan om het netwerk dat u een betrouwbare en snelle internetverbinding gaat bieden, ondanks de omstandigheden toch zo snel mogelijk aan te leggen. In uw buurt betekent dat het plaatsen van een wijkcentrale deze week. Mocht u nog vragen hebben, stelt u die dan aan onze helpdesk via e-mail Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefoon 0524 – 74 00 14. Onze vrijwilligers helpen u graag!

Vriendelijke groet,
Vrijwilligers en bestuur Stichting Glasvezel Zuidenveld en directeur en medewerkers projectbureau Glasvezel Zuidenveld BV

Artikel geplaatst 9 maart 2021

 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto