Artikel
Henk Mekkes zet de bloemetjes buiten
Afgelopen week kwam Henk Mekkes de bloemetjes buiten zetten bij ouderencentrum De Korenhof en bij de entree van het Vijfsterrendorp Aalden.

De enthousiaste Aaldenaar stak de helpende hand toe bij het lenteklaar maken van de perkjes bij de Korenhof en de bloembakken bij de toegangspoort van het Vijfsterrendorp. Henk heeft de stroken voorzien van verse aarde alsmede nieuwe mooie planten en struiken

De mooi verzorgde perkjes geven een fijn lentegevoel. Henk zegt lachend:  “Je krijgt een gevoel dat je nu echt aan de lente en zomer kan beginnen. En als ik naar het weerbericht kijk, is dat ook juist. Ik vind het echter vooral belangrijk dat de ouderen er van kunnen genieten. In een tijd waarin we door alle maatregelen veel binnen moeten blijven, nodigt dit toch vooral uit om even verantwoord naar buiten te gaan...!"
Henk heeft eer van zijn werk: het initiatief het lenteklaar maken van de perkjes en bloembakken werd zeer gewaardeerd !
Dankzij Henk Mekkes zijn de perkjes en bloembakkern op zijn paasbest en klaar voor de naderende zomer........
Oes Eig'n Kraantien d.d. 30 maart 2021
 

Zoeken in de site

Laatste nieuws

Allround brandweerman Harry Smit (61) krijgt Koninklijke onderscheiding

Harry en Zwaantje voelen zich – samen met hondje Cosita – helemaal thuis aan Middendorpsstraat in Meppen. Harry Smit kreeg vorige week maandag bij zijn woonhuis in Meppen een groots onthaal...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Santé Haarmode heeft een nieuwe collega!

Wij verwelkomen Aletta Wijnands in ons team. Aletta heeft 20 jaar allround kapperservaring. Waarvan 11 jaar een eigen salon te hebben gehad. Ze komt ons team versterken op de maandag en ...

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder

Politieman Oebel Ubels (66) zwaait af na 46 jaar:

‘Ik sluit een imposant hoofdstuk uit mijn leven af’. Een half mensenleven diende Oebel Ubels in diverse functies de politie. De 66-jarige Meppenaar zwaaide afgelopen vrijdag met een voldaan gevoel af....

dinsdag, 4 mei 2021

Lees verder
Willekeurige foto